Hakkımda

İlknur Gürel, Lisans eğitiminin ardından Klinik Psikoloji yüksek lisans eğitimini başarıyla tamamlayarak Uzman Klinik Psikolog unvanını kazanmıştır.
13 sene Almanya’da ve akabinde 4 yıl da İngiltere’de yaşayan İlknur Gürel bulunduğu ülkelerde uzmanlığını destekleyecek, 300 saatlik teorik ve 164 saat uygulamalı Familienberater (Aile Danışmanlığı Eğitimi) , Clinical Psychology, Be happier with Positive Psychology, Ph. D. Social Psychologist Antiew Luttrell , Beating Burnout Practical Complete Stress Management (Paul Banoub), NLP Practitioner Certification Course, Mindfullnes Life Coach Certification, Mindfullness Parenting Practitioner ve Pozitif Psikoloji eğitimlerini tamamlamıştır. Klinik Psikoloji Yüksek Lisans eğitiminin yanı sıra, Uzman Psikolog İlknur Gürel Çocuk Gelişimi uzmanlığını da tamamlamıştır.
Danışanlarının ihtiyaçlarına yönelik farklı terapi teknikleri kullanan Uzman Psikolog İlknur Gürel, şimdi özel kliniğinde Yetişkin Psikolojik Danışma Hizmeti, Çift ve Aile Psikolojik Danışma hizmeti vermektedir.
Pozitif Psikoloji Danışmanlık ve Eğitim Merkezi; güvenilir, danışan-terapist ilişkisine önem veren ve etik ilkelere sadık bir kurum olarak, danışanlarının problem çözme becerilerinin gelişmesi, farkındalıklarının artması ve hayat kalitelerinin yükselmesi amacıyla her yaştan bireye birçok alanda koruyucu, önleyici ve destekleyici psikolojik danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.